> Protetyka

Protetyka – Białystok

Nasza klinika współpracuje z laboratorium zajmującym się protetyką. Oferujemy między innymi protezy zębowe całkowite i szkieletowe, a także wkłady koronowe oraz koronowo-korzeniowe, mosty pełnoceramiczne, licowane i uzupełnienia protetyczne. Wykorzystujemy innowacyjne metody w wytwarzaniu protez acetalowych – ACETAL PRESSING DENTAL. Jest to nowatorski system wypełnień protetycznych, wykorzystujący niealergiczną, nietoksyczną oraz biologicznie akceptowalną żywicę acetalową o doskonałych właściwościach przewyższających wytrzymałość protez metalowych, a także przewyższające je pod względem estetycznym.

Nasza oferta zawiera nie tylko usługi związane z protetyką. Zajmujemy się również naprawą protez zębowych i usługami stomatologicznymi.

Jeśli nie wiesz, czy korona porcelanowa będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie, skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Doradzamy w wyborze protezy i prowadzimy pełną diagnostykę protetyczną. Szynoprotezy, korony, uzupełnienia protetyczne – pomożemy w wyborze.

Laboratorium protetyczne

Protetyka zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych przy pomocy różnego rodzaju uzupełnień. W laboratorium protetycznym wykonywane są:

– Korony i mosty licowane porcelaną (korony porcelanowe, korony pełnoceramiczne)
– Protezy acetalowe
– Protezy szkieletowe
– Wkłady koronowo – korzeniowe
– Protezy osiadające
– Szyny nagryzowe
– Szynoprotezy
– Protezy natychmiastowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty oraz umówienia się na wizytę. Udzielimy informacji związanych nie tylko z protetyką, ale również innymi usługami stomatologicznymi świadczonymi przez nas.