> O-nas

Gabinet stomatologiczny i protetyczny Adam Popko w Białymstoku – o nas

Witaj w Gabinecie Stomatologicznym!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego lek. dent. Adama Popko. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii ogólnej, w tym również stomatologii estetycznej (jak wybielanie zębów) i protetyki (w tym naprawy protez). Wykonujemy niezbędne zabiegi dentystyczne. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest higiena jamy ustnej i dbanie o uzębienie. Regularne wizyty u stomatologa zapobiegają przykrym dolegliwościom związanym z chorobami dziąseł i ubytkami zębów oraz pozwalają uniknąć niepotrzebnych wydatków związanych z koniecznością zastosowania uzupełnień protetycznych w przyszłości. Należy pamiętać o tym, że nikt nie zadba o nasze zdrowie, tak jak my sami! Zapraszamy na bezpłatną konsultację i diagnostykę jamy ustnej kamerą wewnątrzustną pozwalającą na ocenę uzębienia w powiększeniu 30-krotnym.

Kilka informacji o mnie i moim doświadczeniu zawodowym.

1976-1982: Studia na Wydziale Lekarskim, kierunek Stomatologia, Akademii Medycznej w Białymstoku.

1982-1984: Praca w Miejskim Zespole Opieki Zdrowotnej w Białymstoku: gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej oraz praca w Ośrodku Zdrowia.

1984-1990: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Białymstoku oraz prywatna praktyka stomatologiczna.

1990-teraz: Samodzielna prywatna praktyka stomatologiczna w kilku gabinetach i w obecnym przy ulicy Suraskiej 1.

Wiadomo, że praca dentysty wymaga ustawicznego kształcenia się, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczyłem w teoretycznych i praktycznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Poniżej niektóre z kursów i szkoleń, w których uczestniczyłem.

Ustawiczne kształcenie się:

– w Ośrodku Szkolenia Podyplomowego im. Prof. A. Cieszyńskiego przy Centrum Medycznym “ENEL-MED” w Warszawie.

– w Ośrodku Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Dentystów (jako członek stowarzyszenia).

– w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiej Akademii Medycznej.